Autokary Eurobus Kowno

Transport osób do Kowna – Bilety autokarowe Kowno – Przewozy autokarowe do Kowna – Autobusy do Kowna

Bilety autokarowe Eurobus Polska Kowno

Kup bilet online w wyszukiwarce Voyager do Kowna

Tanie bilety autokarowe w wyszukiwarce Voyager Kowno

Kowno to drugie pod względem wielkości miasto na Litwie, a do tego największy ośrodek przemysłowy w tym kraju. Wprawdzie na Litwę w celach zarobkowych wybiera się niewielu Polaków, ale dodajmy, że jak ktoś będzie chciał postawić na transport osób do Kowna czy też jakiegoś innego miasta na Litwie to większego problemu z tym mieć nie będzie. Wszystko dlatego, że transport osób do Kowna przeprowadza dziś w Polsce szereg wszelkiego rodzaju przewoźników. Jednakże nie każdy z nich świadczy taki transport osób do Kowna na atrakcyjnych warunkach, ponieważ nie brakuje firm, które nie wykonują tego należycie. Na pewno mając na uwadze jakość nie powinny zawieźć was autobusy EUROBUS Kowno. Są one w pełni wyposażone, mimo iż trasa nie jest tutaj przecież jakoś szczególnie długa.

Kowno nie jest ostatecznym celem Twojej planowanej podróży? Porównaj bilety autokarowe Eurobus również do Wilna, Mariampolu, Poniewieża.

Poza tym należy mieć na uwadze, że także i bilety autokarowe Kowno są tu dość tanie, bo na pewno bilety autokarowe Kowno w cenie 67 złotych do drogich nie zaliczymy. Tym bardziej że tyle zapłacimy za normalne bilety autokarowe Kowno, a dodajmy, że liczyć możemy także i na wszelkie zniżki. Wydaje się w związku z tym, że stawiając na autobusy EUROBUS Kowno jak najbardziej nasz transport osób do Kowna będzie w pełni udany. Warto zdecydować się na transport poprzez autobusy EUROBUS Kowno.


Przykładowe połączenia przewoźnika Eurobus z Polski do Kowna, na które bilety kupisz w wyszukiwarce Euroticket:

⇒ Poznań -> Warszawa -> Łomża -> Grajewo -> Augustów -> Suwałki -> Marijampol -> Kowno -> Poniewież -> Bauska -> Ryga; (przesiadka parking CH Akropolis / kościół Karmelitów, ul Gedimino 1); Kowno -> Wilno -> Kowno -> Alytus -> Druskienniki; Kowno Kiejdany -> Siauliai; Kowno Kłajpeda -> Palanga; Kowno -> Oszmiana  -> Mińsk

Przewozy autokarowe Kowno

Autokary Eurobus Kowno

Przewoźnicy wspomagający linie autokarowe Eurobus do Kowna: Biacomex Transport, Kautra-Kowno

Opis trasy z Polski na Litwę: E-642/T-201/203 Niemcy-Polska-Litwa

Ile kosztuje bilet na autokar do Kowna? Około 69 złotych (zależnie od miejsca wyjazdu – sam sprawdź aktualną cenę w naszej wyszukiwarce biletowej Euroticket).

Gdzie dokładnie zatrzymuje się autobus Eurobus w Kownie? Jego miejsce przystankowe to: parking CH Akropolis / kościół Karmelitów, ul Gedimino 1.

Inne linie autokarowe na trasie: brak

Informacje dodatkowe: brak

Jeżeli nie znalazłeś interesującego połączenia Eurobus w Voyager sprawdź inne linie w wyszukiwarce Euroticket:

Autokary Eurobus Kowno

Tanie bilety autokarowe Kowno w wyszukiwarce Euroticket