Autokary Eurobus Mińsk

Transport osób do Mińska – Bilety autokarowe Mińsk – Przewozy autokarowe do Mińska – Autobusy do Mińska

Bilety autokarowe Eurobus Polska Mińsk

Kup bilet online w wyszukiwarce Voyager do Mińska

Tanie bilety autokarowe w wyszukiwarce Voyager Mińsk

Mimo iż wielu Polaków uważa, że wyjazdy na Białoruś są ryzykowne, to nie jest w tym wiele prawdy. Jeśli mają to być zwykłe wyjazdy do rodziny, czy też turystyczne, to na pewno nie mamy się czego obawiać. Będą na Białorusi na pewno warto zobaczyć jego największą metropolię i zarazem stolicę, a więc miasto Mińsk. Dziś transport osób do Mińska przeprowadzany jest między innymi poprzez autobusy EUROBUS Mińsk, choć oczywiście nie jest to jedyna opcja. Mimo wszystko wydaje się, że jedna z lepszych, jeśli w ogóle nie najlepsza, bo sam transport osób do Mińska odbywa się tu na bardzo atrakcyjnych warunkach. I to nie tylko z tego powodu, że bilety autokarowe Mińsk są w tej firmie tanie.

Mińsk nie jest jedyną z możliwości podróżowania liniami autokarowymi Eurobus dla typowego podróżnego. Przewoźnik proponuje również bilety autobusowe do Londynu, Brukseli, Rygi itp.

Nie sposób nie zauważyć, jak bardzo niewcześnie wyposażone są autobusy EUROBUS Mińsk, które do stolicy Białorusi zmierzają. Wracając do kwestii ceny, to za bilety autokarowe Mińsk przyjdzie nam zapłacić 125 złotych, a każdy, kto nie może ich nabyć w punkcie stacjonarnym, takie bilety autokarowe Mińsk zakupi przez sieć. Na pewno stawiając na autobusy EUROBUS Mińsk sam transport osób do Mińska będzie szybki, a zarazem bezpieczny.


Przykładowe połączenia przewoźnika Eurobus z Polski do Mińska, na które bilety kupisz w wyszukiwarce Euroticket:

⇒ Warszawa-Okęcie -> Warszawa -> Białystok -> Augustów -> Suwałki -> Mariampol -> Kowno -> Wilno -> Poniewież -> Ryga -> Parnu -> Tallinn; Wilno -> Oszmiana -> Mińsk

Przewozy autokarowe Mińsk

Autokary Eurobus Mińsk

Przewoźnicy wspomagający linie autokarowe Eurobus do Mińska: Biacomex Transport, TOKS – Eurolines Lithuania, Kautra

Opis trasy z Polski na Białoruś: E-614 Polska-Estonia

Ile kosztuje bilet na autokar do Mińska? Około 125, 122 złotych (zależnie od miejsca wyjazdu – sam sprawdź aktualną cenę w naszej wyszukiwarce biletowej Euroticket).

Gdzie dokładnie zatrzymuje się autobus Eurobus w Mińsku? Jego miejsce przystankowe to: dworzec autobusowy Centralny, ul. Babrujska 6.

Inne linie autokarowe na trasie: brak

Informacje dodatkowe: połączenia do Kowna, Wilna, Rygi, Tallinna – bez przesiadek; dla pasażerów jadących do i z Oschmjany (Oszmiany) – przesiadka w Wilnie.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego połączenia Eurobus w Voyager sprawdź inne linie w wyszukiwarce Euroticket:

Autokary Eurobus Mińsk

Tanie bilety autokarowe Mińsk w wyszukiwarce Euroticket