Autokary Eurobus Bruksela

Transport osób do Brukseli – Bilety autokarowe Bruksela – Przewozy autokarowe do Brukseli – Autobusy do Brukseli

Bilety autokarowe Eurobus Polska Bruksela

Kup bilet online w wyszukiwarce Voyager do Bruskeli

Tanie bilety autokarowe w wyszukiwarce Voyager Bruskela

Bruksela to najbardziej znane i najważniejsze miasto Belgii. Ogromny prestiż przyniosło miastu mianowanie na stolicę Unii Europejskiej. W miasteczku znaleźć można wiele ciekawych atrakcji turystycznych i poznać nową kulturę. Bilety autobusowe Bruksela nie są drogie, a droga nie jest uciążliwa. Stąd też coraz więcej osób decyduje się na autokary Eurobus Bruksela. Niewiele osób kupujących bilety autobusowe Bruksela wie, że miasto to ma do zaoferowania przepyszną i bardzo różnorodną lokalną kuchnie, a także wiele imprez i atrakcji turystycznych. Wbrew pozorom, Bruksela nie jest miastem typowo biurokratycznym.

Przewozy autokarowe do Brukseli nie są tym, czego oczekujesz od linii autokarowych Eurobus? Sprawdź też autobusy do innych miejscowości w Europie, jak Tallin, Mińsk, Londyn.

Oczywiście kupując bilety autobusowe Bruksela musimy mieć świadomość, że trafiamy do serca UE, ale jako turyści wynajmujący autokary Eurobus Bruksela nie musimy się martwić o nudę. Transport osób do Brukseli, oferowany przez renomowanego przewoźnika, np. autokary Eurobus Bruksela, to tani i bezpieczny sposób dotarcia do miasta. Zorganizowany transport osób do Brukseli, sprawia, że koszty podróży rozkładają się na wielu podróżujących. Warto także pamiętać, że kierowcy wykonujący transport osób do Brukseli znajdą doskonale trasę przejazdu i mają doświadczenie.


Przykładowe połączenia przewoźnika Eurobus z Polski do Brukseli, na które bilety kupisz w wyszukiwarce Euroticket:

⇒ Giżycko -> Kętrzyn -> Mrągowo -> Olsztyn -> Ostróda -> Brodnica -> Toruń -> Inowrocław -> Konin -> Kalisz -> Ostrów Wielkopolska -> Ostrzeszów -> Syców -> Oleśnica -> (przesiadka we Wrocławiu) -> Katowice -> Chorzów -> Bytom -> Zabrze -> Gliwice -> Pyskowice -> Toszek -> Strzelce  Opolskie -> Opole -> Wrocław -> Legnica -> Eindhoven -> Antwerpia -> Bruksela -> Charleroi -> Gandawa -> Genk

Przewozy autokarowe Bruksela

Autokary Eurobus Bruksela

Przewoźnicy wspomagający linie autokarowe Eurobus do Brukseli: Biacomex Transport, Orland, Eurotrans, Sokół, Trans Service, Polonia Transport

Opis trasy z Polski do Beglii: 15 Polska-Genk

Ile kosztuje bilet na autokar do Brukseli? Około 179, 245, 279 złotych (zależnie od miejsca wyjazdu – sam sprawdź aktualną cenę w naszej wyszukiwarce biletowej Euroticket).

Gdzie dokładnie zatrzymuje się autobus Eurobus w Brukseli? Jego miejsce przystankowe to: Boulevard Pacheco, pod budynkiem Bruxelles Congres.

Inne linie autokarowe na trasie: Eurolines Mądeltrans, Ibatur-Selment, Autokar Polska

Informacje dodatkowe: okazja tygodnia

Jeżeli nie znalazłeś interesującego połączenia Eurobus w Voyager sprawdź inne linie w wyszukiwarce Euroticket:

Autokary Eurobus Bruskela

Tanie bilety autokarowe Bruksela w wyszukiwarce Euroticket